responsive jquery slider joomla

Pohár starosty Obce Kosice 2009

Zveřejněno: neděle 21. červen 2009

 Devátý ročník poháru starosty obce Kosice a sedmý ročník soutěže Stavoka cup je za námi.  Zúčastnilo se 15 družstev mužů a 9 družstev žen.

.

 Přez nepříznivou předpověď nám počasí přálo a ze zamračené oblohy nezapršelo, podmínky pro požární útok byly tedy velice příznivé. Před desátou hodinou byl proveden slavnostní nástup družstev a po něm už začalo poměřování sil jednotlivých týmů. Jako první se na start postavily kosické hasičky v sestavě:

Stroj: Míša Ornstová , savice: Anna Drobná, koš: Karolína Soukupová, spoj B: Jana Schovancová, rozdělovač: Jana Hušková, levý proud: Tereza Brzková, pravý proud: Jana Svobodová

Přestože ve většině případů holky s hasičinou teprve začínají, jejich útok byl velmi pěkný a můžeme věřit, že pokud zůstanou ve stejné sestavě, budou výsledky stále lepší. Čas na úrovni 25 vteřin stačil na čtvrté místo a "bedna" utekla jen o 2 desetiny vteřiny.

Nejlepší útok podle očekávání ukázaly ženy Roudnice a přesto že do Kosic přijely přímo z noční soutěže v Horní Radechové, zaslouženě zvítězily. 

 V kategorii mužů byli první na řadě Kosice "veterání". Start se podařil a všechno vypadalo nadějně, ale díky zpětnému rázu v savici a únavě materiálu došlo k uvolnění celého šroubení a útok tak nemohl být dokončen. Tato závada nadělala těžkou hlavu kromě veteránů i kosickému A týmu, protože sportovní vybavení mají obě družstva společná. Naštěstí se savici podařilo na místě opravit a tak i druhý kosický tým mohl nastoupit ke svému pokusu.  Ten byl tentokrát ukončen řádně v čase 22,37 (pravý proud 20,00) a to znamenalo druhé místo v okrsku za družstvem Humburk. 

Vítězem v kategorii "hosté" a zároveň celkově nejlepší družstvo závodů byli muži SDH Roudnice, kteří s časem 16,90 jednoznačně zvítězili.

Pohár byl udělen i v kategorii PS 8 a do Chudeřic si jej odvezli pupkáči.

Děkujeme tímto jménem výboru SDH Kosice všem zúčastněným družstům, divákům, sponzorům a v neposlední řadě i členům našeho SDH, kteří se na pořádání soutěže podíleli.

Foto z akce najdete v sekci fotogalerie, nebo zde, komletní výsledková listina bude vložena následně.

http://www.youtube.com/watch?v=-I2OYs2b7a0