responsive jquery slider joomla

Východočeská hasičská liga poprvé v Kosicích

Zveřejněno: sobota 5. červenec 2008

Poslední prázdninovou neděli se družstva soutěžící v seriálu východočeské hasičské ligy sešla na šestém kole tohoto seriálu, tentokrát v obci Kosice náležící do královéhradeckého okresu.

Přivítali jsme celkem 27 družstev, z toho 20 v kategorii mužů a 7 v kategorii žen.

Aktualizace: na slavnostním vyhlášení výsledků východočeské hasičské ligy v Dobré Vodě se sbor SDH Kosice na základě hlasování účastníků ligy umístil na druhém místě mezi pořadateli.

Tohoto úspěhu si velice ceníme a všem kdo pro nás hlasovali děkujeme!!! 

.

Jako první mezi muži startovalo pořádající SDH. Zapůsobila asi nervozita z domácího prostředí a útok se bohužel nepodařil.

 

Image

 

Prostředí naopak pravděpodobně vyhovovalo družstvu Jinolic (okres Jičín), které špičkovým časem 16:92 zvítězilo a upevnilo si vedoucí pozici v průběžném pořadí ligy.

 

Image 

 

K vidění byly i další vynikající výkony: druhé Pšánky (HK, 17:18s), třetí Bašnice (JC, 17,47s), čtvrté Bříšťany (JC, 17:68s) a pátá Myštěves (JC, 17:77s). Dalších sedm družstev se ještě se svým časem dostalo po dvacetivteřinovou hranici.

V kategorii žen svoji vynikající formu potvrdila děvčata z Bříšťan (okres Jičín), když časem 16:85s získala desetibodový příděl za vítězství a po nevydařeném minulém kole dala jasně najevo, že budou o nejvyšší umístění v lize bojovat až do konce.

 

Image 

Image

 

Druhé místo obsadily Kunětice, které za prvním místem zaostaly pouhých 35 setin sekundy. Třetí místo obsadila Roudnice a tato příčka jí náleží i v průběžném pořadí.

 Kompletní oficiální výsledky najdete na www.vchl.com

V průběžném pořadí vychodočeské hasičské ligy v kategorii mužů je po šesti kolech následující situace: Na prvním místě dominují s počtem 107 bodů Jinolice, druhá pozice patří hasičům z Myštěvse a třetí příčku s jednobodovým náskokem na Bříšťany "A" a Pšánky drží Bašnice.

Mezi ženami je situace na prvních místech o poznání dramatičtější, kdy se družstva Bříšťan a Kunětic dělí o první příčku se čtyriceti osmi body a třetí místo náleží děvčatům z Roudnice. 

 Kompetní průběžné pořadí najdete na www.vchl.com

 Kosická trať patří svým profilem k nejužším, ale vše vyvažuje svým umístěním v lipové aleji na obecní návsi. Přesto se ale ihned po ukončení závodu začalo pracovat na jejím vylepšení tak, aby pro další ročníky vzrostla kvalita povrchu trati. Dojde ke srovnání plochy a novému, kvalitnějšímu zatravnění.

Foto z akce najdete ve fotogalerii .

Děkujeme tímto všem sponzorům, členům SDH a všem, kteří se na pořádání a zajištění akce podíleli. 

 

Image