responsive jquery slider joomla

VCHL Roudnice 2007

Zveřejněno: úterý 3. červenec 2007

Čtvrté kolo druhého ročníku VCHL tentokrát proběhlo v Roudnici. Mezi devátou a desátou hodinou dopolední přijelo do této obce v královéhradeckém okresu 31 sborů.  Čekalo je uvítání v podobě dobře připravené trati a zázemí s pivem, nealko nápoji, hovězím gulášem, grilovanými steaky a množstvím dalších lákadel.

Fotky ze soutěže jsou jako obvykle ve fotogalerii.

Výsledková listina ke stažení zde.   (zdroj http://www.vchl.com)

.

Akci komentoval pan Pavel Košťál a bavil diváky nejen vlastním komentářem, ale také vloženými vědomostními otázkami, které byly v případě správných odpovědí oceněny lahví sektu.

Na startovní listinu se zapsalo 20 týmů mužů a 11 týmů žen. Kosice figurovaly na 12. startovní pozici, ale protože první místo na startu nechtěl nikdo, posunulo se celé pole o jednu příčku dolů.

 Image

Čas na přípravu základny byl zkrácen na čtyři minuty. Všechna družstva se s tím bez zaváhání vyrovnala. 

Image

Důkladná příprava je polovina úspěchu. 

Image

Domácímu týmu a ani některým dalším favoritům se tentokrát moc nedařilo. Proto jsme s časem 22,26s, který poněkud zaostává za našimi očekáváními,  obsadili šestou příčku, za původně pátými Bašnicemi.  Ti ale podali protest proti časomíře, která údajně spustila ještě před startovním výstřelem. Výkonná rada včhl protest nakonec uznala a Bašnice dostaly druhý pokus. Tuto šanci kluci beze zbytku zužitkovali a časem 17.13s se dostali na první místo, před SDH Pšánky. Tímto výsledkem vyrovnali i situaci v celkovém pořadí ligy, kde se dělí o první místo právě s Pšánkami.

Image

Zaváhání mezi B hadicemi a rozdělovačem mělo sice za následek větší vzdálenost obou útoků od terčů, na umístění však nemělo vliv. 

Image 

Z našeho okrsku přijely také Kosičky (12.místo, 34.63s) , Humburky a Měník (oběma družstvům se útok bohužel nepodařilo ukončit).

Za ženy náš okrsek reprezentovaly Mlékosrby a nutno říci že velmi dobře, protože ve velmi kvalitní konkurenci obsadily pátou příčku s dosaženým časem 24.34s. Patrně se v pátek pařilo .. Wink

Již tento pátek se celý kolotoč vchl stěhuje do lázeňského města Velichovky.