responsive jquery slider joomla

Pohár starosty obce Roudnice

Zveřejněno: pondělí 30. srpen 2010

 

 V neděli 29.8. jsme se zúčastnili poháru starosty obce a poháru okresního sdružení hasičů v Roudnici. Za poměrně hezkého počasí se sjelo 16 družstev mužů a 8 družstev žen.

 

.

  Jako první byla na řadě soutěž o pohár OSH, kde pravidla vyžadují široké hadice, pojistky jsou povoleny pouze na spojích „B“  a výtlak ze stroje je omezen přetlakovým ventilem.

Startovali jsme jako dvanáctí. Útok byl poměrně hezky rozeběhnutý, bohužel problémy na stroji zapříčinily, že voda do vedení nešla pod plným tlakem a výsledný čas 24,01 stačil pouze na šesté místo.

 

 

 

  V poháru starosty obce byla stejná pravidla jako na VČHL, to znamená že povoleny byly jak pojistky, tak úzké sportovní hadice.  Chtěli jsme napravit zaváhání z prvního útoku a potvrdit formu z minulých dvou kol ligy, ve kterých jsme dosáhli časů pod hranicí dvaceti vteřin. (19.15s ve Velichovkách a 19.69s v Kosicích).

 

 

  Start se podařil napoprvé, nabráno optimálně, voda u rozdělovače kolem čtrnácté vteřiny, oba proudaři včas na místě a výsledek….   18.62 vteřiny.  V tu chvíli jsme se dostali před domácí borce, kteří do té doby drželi první místo s časem 19.02s.  Důležitější pro nás ale bylo, že jsme sami sobě novým kosickým rekordem dokázali, že zaběhnout solidní útok umíme, a čas strávený tréninkem nebyl zbytečný.  

 

 

  Do konce závodů už náš čas nikdo překonat nedokázal, přestože Havlovice ukázaly také vynikající výkon

a na jednom proudu se časomíra zastavila na čase 17.52s. A tak jsme do Kosic přivezli pohár pro vítěze.

Kvalita konkurence byla vidět na výsledkové tabuli, protože hranici  dvaceti vteřin pokořilo šest družstev.

 

 

  Chtěl bych poděkovat týmu Roudnice, kteří nám zapůjčili na post levého proudaře Petra Klapku.