responsive jquery slider joomla

1. ročník Kosických her bez hranic aneb sportuje celá rodina

Zveřejněno: úterý 6. červenec 2010

1. ročník Kosických her bez hranic, jak jsme se rozhodli akci pojmenovat, je úspěšně za námi. V neděli 27.6.2010 jsme se postupně začali scházet na kurtech za Kovárnou a konečný počet zaregistrovaných „sportovců“ předčil naše očekávání.

.

Bojovat o medaile se rozhodlo 42 soutěžících a celkový počet zúčastněných se přehoupl přes padesát. V šesti disciplínách mezi sebou soutěžily čtyři družstva. První na řadu přišel kroket,  pak střely na branku, překážková dráha, petangue a soutěž, u které jsme se snad nejvíc nasmáli bylo prolézání obručí.

Celý den se nesl ve smyslu „sportuje celá rodina“. Splnila se tak naše idea, že mezi sebou soupeřili účastníci všech věkových skupin. Nejmladší byla ani ne dvouletá závodnice a nejstaršímu účastníkovi her bylo přes sedmdesát.

Úžasná atmosféra vydržela po celý den. Znaveni jsme rádi využili přestávky na oběd a posilnili se grilovanými klobáskami, abychom mohli zase pokračovat v soutěžení. Někteří malí sportovci nevydrželi tempo a zaspali i rozdávání cen.

Nezáleželo ale na tom, které družstvo vyhrálo. Důležité bylo, že jsme se sešli, zasportovali si a užili si společně se svojí rodinou a sousedy krásný letní den.

Na závěr jsme si společně s dětmi zazpívali a uzavřeli tak 1.ročník Kosických her bez hranic.

Už teď se těšíme na příští rok a věřím,že se  tato akce stane v naší obci tradicí a vydaří  se alespoň tak, jako tento rok.

 

Zároveň bych chtěla poděkovat všem, kteří se na přípravě podíleli a neváhali pomoct s realizací a těm, kteří věnovali dětem ceny do soutěže.

Byla to týmová akce a tak to má být :-) 

 

Fotky z akce zde

 

Andrea Maxová