responsive jquery slider joomla

Hasičský ples 2022

Zveřejněno: úterý 29. březen 2022 Napsal Super User

  V sobotu 19. února 2022 se v obecní hospodě Pod Lipami konal 97. ročník plesu sboru dobrovolných hasičů Kosice. Přesto, že atmosféra byla ještě zčásti postkovidová, rozhodli jsme se, že ples nezrušíme (tak, jak to učinila řada okolních spolků) a dáme prostor všem, kteří se chtějí pobavit a osvěžit si alespoň základní taneční kroky. 

Pro mě osobně to byla spíše motivace k zamyšlení se nad absolvováním tanečních lekcí „pro velmi mírně pokročilé“, ale také k oprášení myšlenky uspořádat něco takového u nás v Kosicích.

  Sešlo se kolem padesáti tanečnic a tanečníků, kterým opravdu skvěle hrála kapela Svižná těla pod vedením kapelníka pana Mádla. V tombole bylo přes 200 položek, a tak byla letos opravdu bohatá. Někteří výherci museli pro ceny i dvakrát.

  Kolem třiadvacáté hodiny pak proběhlo losování dvanácti hlavních výher – mimo jiné šlo o soudek piva, vrtačku, nebo kvalitní whisky a rumy.

  Věřím, že všichni přítomní se dobře bavili a účasti nelitovali. 98. ples máme naplánovaný na pátek 24.2.2023, hrát budou opět Svižná těla.

  Doufám, že příští rok bude (nejen) pro kulturu příznivější a nic nám nebude bránit scházet se bez obav s našimi sousedy a přáteli.

  Děkuji všem sponzorům, kteří podpořili náš ples dary do tomboly. Byli to především členové našeho sboru, obec Kosice, Stavoka Kosice a.s., VERA, spol. s r.o., Verden Kosice (pivo-kosice.cz), 2KTrade s r.o., Podnik pro výrobu vajek v Kosičkách, s r.o., Stavební práce Miloš Ornst, PROIS, a.s. a Alena Janďourková, hospoda Pod Lipami Kosice