responsive jquery slider joomla

Hasičký ples 2017

Zveřejněno: úterý 21. březen 2017 Napsal Super User

Hasičské plesy probíhaly v minulých letech vždy první, respektive druhý únorový pátek. Protože ale situace kolem provozovatele obecní hospody byla v době plánování plesu nejistá, zvolili jsme tentokrát raději pozdější termín. A tak proběhl 93. hasičský ples v Kosicích až na začátku března.

A čekání se vyplatilo, protože noví hostinští, pan Milan Novák s manželkou, zvládli ples na jedničku.

Týden před plesem, jak je již dlouhá léta zvykem, obešli hasiči celou obec, aby osobně pozvali všechny občany a nabídli vstupenky v předprodeji.

V pátek 10. 3. 2017 po devatenácté hodině se začali pomalu scházet hosté. Výměnou za vstupenky, které si zakoupili buď v předprodeji, nebo na místě, obdrželi všichni účastníci slosovatelné kupony do půlnočního losování.

Když byl sál z velké části zaplněn, zahájila ples kapela Turbo roští. Pánové u nás nehráli poprvé, a troufám si říct, že ani naposledy.

Po první sérii písniček přišlo na řadu předtančení v podání Petry Kitlerové a Matěje Donáta. Oba reprezentují taneční školu TAK DANCE KROK z Hradce Králové. Po zaslouženém potlesku večer pokračoval v příjemné atmosféře dalšími sériemi pomalejších i rychlejších songů.

Nechyběla ani tradiční tombola, ve které čekalo na šťastné výherce skoro 180 cen, a skoro každý si něco odnesl. A pokud ne, příště to určitě vyjde.

Před půlnocí večer vyvrcholil losováním vstupenek o nejzajímavější ceny, kterým vévodil poukaz na divoké prasátko, nebo soudek piva.

Poslední tanečníci se v dobré náladě rozcházeli před čtvrtou hodinou ranní. Doufám, že se všichni ve zdraví sejdeme i na devadesátém čtvrtém ročníku hasičského bálu.

Děkujeme všem, kdo poskytli věcné ceny do tomboly.