responsive jquery slider joomla

Východočeská hasičská liga Kosice 2011

Zveřejněno: pondělí 19. září 2011

V neděli 11.9.2011 pořádal sbor dobrovolných hasičů Kosice 11. kolo soutěže Východočeská hasičská liga. Přečtěte si článek, který vyšel na http://hradecky.denik.cz

.

 

Hasiči si další vzájemné klání v rámci Východočeské hasičské ligy opět pořádně užili.

Prosluněný den a čas babího léta vtiskl soutěži Východočeské hasičské ligy (VCHL) mimořádně příjemnou atmosféru.

Jedenácté kolo VCHL se konalo v neděli 11. září v Kosicích. Počasí hasičům přálo, a tak mohli sluncem prosvícenou neděli trávit v Kosicích ve stínu stromové aleje, kterou je tato dráha obklopena.

Do kategorie mužů se zapsalo celkem 28 hasičských družstev můžů. Do ženské kategorie nastoupilo celkem jedenáct týmů žen.

V kategorii mužů se pro tentokrát na nevděčné bramborové pozici umístili muži z Pšánek, a to s časem 17:21. S naprosto shodným časem 17:18 desetin vteřiny se o umístění dělil Letohrad Kunčice B s muži z Bříšťan. Jelikož pravidla ligy dopřávají stejné body oběma umístěným, tak o pohárech za třetí a druhé místo rozhodoval rychlejší sestřel prvního proudu.

Proto se na třetí pozici umístili muži z Letohradu Kunčice B a stříbrnou pozici si rychlejším sestřelem vysloužili muži z Bříšťan. První místo s časem 16:91 a následně i zlatou medaili si zaslouženě odvezli muži z týmu Libuně.

V ženské kategorii se na prvním místě s rekordem trati umístily ženy z Vitiněvsi, a to s nádherným časem 16:48. Druhou a stříbrnou pozici si vybojovaly ženy z Myštěvsi, s povedeným útokem za 17:48 setin vteřiny. Bronz si odvezly ženy z Letohradu Orlice za čas 18:47. Bramborové umístění si v neděli vybojovaly ženy z Roudnice s časem 18:78.

Další víkend už čekají poslední dva závody, a to v sobotu Častolovice a neděli závěr celé VCHL v Pšánkách. Tyto dvě soutěže jistě dokážou zamíchat pořadím, proto se všichni těší, jak to vlastně nakonec dopadne.

Pořadí v kategorii muži – sklopné terče po jedenáctém kole soutěže v Kosicích: 1.Libuň (JC) 25 bodů, 2. Letohrad–Kunčice B (UO) 22, 2. Bříšťany (JC) 22, 4. Pšánky (HK) 18, 5. Bašnice (JC) 16, 6. Podůlší (JC) 15, 7. Bystřec A (UO) 14, 8. Renmotor Jinolice (JC) 13, 9. Semechnice (RK) 12, 10.Trnov (RK) 11.

Pořadí v kategorii ženy – sklopné terče po jedenáctém kole soutěže v Kosicích: 1. Vitiněves (JC) 13 bodů, 2. Myštěves (HK) 11, 3.Letohrad–Orlice (UO) 9, 4. Roudnice(HK) 7, 5. Trnov 6.